П`ятниця, 29.03.2024, 13:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука

Каталог файлів

Головна » Файли » Методична скарбниця » Розробки виховних заходів

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-9

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Методична розробка виховної години  на тему :

«Вітчизна – це не хтось і десь,  Я — теж Вітчизна…»

Форма заходу:  урок знань

Місце проведення: актовий зал
Мета: поглибити знання учнів про складники патріотизму; формувати в учнів ціннісні орієнтації до держави та суспільства, риси сучасного патріота української держави, уявлення про способи вияву патріотичної позиції; сприяти зацікавленості і бажанню виявляти патріотичні якості в повсякденному житті; виховувати почуття співучасті та милосердя, національної гордості та любові до України.

Обладнання та оформлення: Державний Прапор України; плакати з висловлюваннями відомих людей ; пісні про Україну, комп’ютер; проектор.

Очікувані результати: сформованість більш високого рівня громадянського самовизначення й відповідальності; розвиток почуття гордості за приналежність до української нації.

Методична розробка

виховної години на тему:

"Пісня з рукою на серці..."

Запропонована вашій увазі методична розробка виховного заходу присвячена урочистостям з нагоди 200-ліття з дня народження М. Вербицького та 150-річчя з дня створення державного Гімну України. Матеріал підібраний з врахуванням вікових та психологічних особливостей учнів ПТНЗ.

Проблемна мета розробки — допомогти викладачам та майстрам виробничого навчання підготуватися до виховних годин, присвячених життю і творчості видатного сина українського народу та вивченню історії державних символів України. Методична розробка розрахована на викладачів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів.

Автори:

викладач української мови і літератури

 А. О. Дусмурадова;

бібліотекарі С. Ф.Безкровна, Л. І. Мостовенко

Методична розробка

виховної години на тему:

"Найчистіша душа незрадлива, Найскладніша людина проста…"

Мета виховної години - вшанувати пам’ять «витязя української поезії» - Василя Симоненка, пригадати основні віхи життєпису  поета, дізнатися цікаві факти про В.А.Симоненка;  формувати в учнів кращі риси людського характеру, розуміння цінності життя;  виховувати шанобливе ставлення до  людей,  почуття любові до отчого краю.

Підготувала:

 викладач української мови і літератури

вищої категорії, «викладач-методист»,

Дусмурадова А. О.

Методична розробка

відкритого виховного заходу

"Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!"

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків.

Під час виховного заходу ліцеїсти згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися на території України. Учні розширюють знання про природно-ресурсний потенціал та вигідне географічне положення нашої держави. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру та традиції не залишають байдужим жодного глядача. На прикладах відомих українців про величезний внесок у розвиток світової науки, культури, спорту в дітей формується прагнення у до досягнення життєвих цілей.

Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до меншин, що проживають на території нашої країни; необхідність збереження єдності та територіальної цілісності України.

Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на патріотичне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про рідну країну.

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ відеороликів, вікторина. Виховна година супроводжується виступом танцювального колективу ліцею та піснею у виконанні учениць ліцею.

Розробка виховного заходу може бути використана в роботі викладачами та майстрами в/н.

викладачі О.В. Стасовська

О.С. Фурс

К.С. Безклинська

Методична розробка 

відкритого виховного заходу

"Я люблю економіку"

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на розширення наукового кругозору учнів з економіки. У чіткій і лаконічній формі підсумовуються вже набуті знання і створюються умови для подальшого заохочення у вивченні предмету.

Для донесення до учнів необхідності і важливості вивчення економіки пропонуються конкретні завдання, що потребують максимальних знань і уважності.

При проведенні гри спрямовується увага учнів на культуру поведінки у суспільстві, формується почуття колективізму, вміння приходити на допомогу.

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: перевірка теоретичних знань, логічного мислення, вміння працювати в колективі, знаходити вихід з різноманітних життєвих ситуацій.

Методична розробка може бути повністю використання викладачами економіки  для проведення свята, або її окремі елементи -  для різнобарвності повсякденних уроків. 

викладач О.С. Фурс

Методична розробка

виховного заходу

"Душа поетова святая живе в святих його речах..."

Методична розробка Першого уроку складена відповідно до запропонованої теми з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Проблемна мета розробки – допомогти викладачам проводити заходи, присвячені Кобзарю.

Запропонований конспект виховного заходу репрезентує механізми формування усвідомлення учнями значущості таланту видатного поета,  художника і мислителя Т. Г. Шевченка. Методи і прийоми, використані під час проведення Першого уроку, допоможуть педагогам виховувати в учнів почуття патріотизму, справедливості та гордості за кращих синів українського народу.

Методична розробка розрахована на викладачів професійно-технічних закладів.

Симоненко Світлана Юхимівна

Мухіна Оксана Йосипівна

Черненко Людмила Василівна

Методична розробка 

відкритого виховного заходу 

"Я люблю біологію"

Розробка відкритого виховного заходу спрямована на розширення наукового кругозору учнів з біології. У чіткій і лаконічній формі підсумовуються вже набуті знання і створюються умови для подальшого заохочення у вивченні предмету.

Для донесення до учнів необхідності і важливості вивчення біології пропонуються конкретні завдання, що потребують максимальних знань і уважності.

    При проведенні гри спрямовується увага учнів на культуру поведінки у суспільстві, формується почуття колективізму, вміння приходити на допомогу.

Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: перевірка теоретичних знань, логічного мислення, вміння працювати в колективі, знаходити вихід з різноманітних життєвих ситуацій.

Методична розробка може бути повністю використання викладачами біології для проведення свята, або її окремі елементи -  для різнобарвності повсякденних уроків.
О.С.Фурс

Методична розробка 

виховної години на тему:

«Година цікавих повідомлень: «Еволюція книги»

До Всеукраїнського дня бібліотек. В актовому залі нашого ліцею для груп І курсу  був проведений виховний захід: «Година цікавих повідомлень: «Еволюція книги»

Мета - залучити учнів до активного самостійного читання, виховувати шанобливе ставлення до книги, до  досягнень людства.

зав. бібліотекою Безкровна С.Ф.

бібліотекар Мостовенко Л.І.

Методична розробка 

виховного заходу на тему:

„Душа поетова святая живе в святих його речах...”

(до 200-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка)

Мета уроку:   закріпити уявлення учнів про Тараса Григоровича Шевченка як про літературного генія, основоположника сучасної української літературної мови, виразника і хранителя народного духу; виховувати почуття власної гідності, патріотизм, чесність, справедливість, доброту, взаємопідтримку між друзями та близькими людьми; розвивати культуру почуттів, сприяти моральному удосконаленню особистості, заохочувати здобувати знання,  бажання рости гідними громадянами нашої держави.

 Завдання: долучати учнів до світу прекрасного, до історичної спадщини та культурних цінностей українського народу; вчити учнів усвідомлювати себе частиною великого народу, який є справжнім господарем рідної землі.


Кравцова С.Б.

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz